top of page

Wideoreportaż z Komunii św.

Wideoreportaż z Komunii św. to niepowtarzalna oferta, która pozwoli zachować najważniejsze chwile z tego ważnego wydarzenia w życiu Waszego dziecka. Nasz produkt wyróżnia się wieloma cechami szczególnymi, które sprawią, że film z Komunii św. Waszego dziecka będzie wyjątkowy i niezapomniany.

Nasza firma posiada wszystkie niezbędne zezwolenia Kurii, co daje Ci pewność, że cała uroczystość zostanie odpowiednio uwieczniona. Jesteśmy profesjonalistami w naszej dziedzinie i działamy w dyskretny sposób, aby nie przeszkadzać ani Tobie, ani Twojemu dziecku podczas ceremonii. Naszym celem jest uchwycenie emocji zarówno dzieci, jak i ich rodziców, abyście mogli wracać do tych magicznych momentów przez lata. Pamiętamy jak przebiega cały porządek mszy świętej dzięki temu zajmujemy najdogodniejsze miejsce w kościele, pozwalające w sposób rzetelny wykonać zlecenie. Pragniemy uwiecznić również całą atmosferę uroczystego przyjęcia sakramentu I Komunii Świetej, uwzględniając wszystkie dzieci i rodziców biorących udział w tym wydarzeniu. Nasz wideoreportaż zostanie dostarczony na płycie DVD lub pendrive, abyście mogli łatwo podzielić się tymi pięknymi wspomnieniami z rodziną i przyjaciółmi.

Aby zapewnić najwyższą jakość filmu, korzystamy z profesjonalnego sprzętu, w tym co najmniej z dwóch kamer SLR. Dzięki temu możemy uchwycić każdy szczegół i emocję, tworząc film, który będzie Was wzruszał za każdym razem, gdy go obejrzycie.

 

Główne zalety naszego produktu:

  • uczestnictwo w rejestracji uroczystości przyjęcia I Komunii św. jest zgodne z zezwoleniami Kurii,

  • dyskretny sposób pracy, aby nie przeszkadzać podczas ceremonii,

  • uwiecznienie emocji zarówno dzieci, jak i ich rodziców,

  • pokazanie wszystkich dzieci biorących udział w uroczystości I Komunii Świętej,

  • materiał zapisany na płycie DVD lub pendrive - możliwa chmura internetowa ułatwiająca udostępnianie filmu,

  • użycie profesjonalnego sprzętu, w tym kamer SLR oraz gimbali,

  • krótki czas oczekiwania na ostateczny materiał.

Nasz wideoreportaż z Komunii św. to rozwiązanie dla wszystkich rodziców, którzy pragną zachować te wyjątkowe chwile na zawsze. Niezależnie od tego, czy planujecie tradycyjną ceremonię komunię św., czy bardziej nowoczesne uroczystości, nasza usługa spełni Twoje oczekiwania.

Przekonaj się sam, jak nasze kamerowanie I Komunii św. może uczynić ten dzień jeszcze bardziej wyjątkowym. Zaufaj nam i pozwól nam uwiecznić te niezapomniane chwile.

Zobacz nasze przykładowe realizacje

Jak Klienci oceniają nasze usługi

“Wspaniały film. Pamiątka dla mojego dziecka na całe życie.”

Marta

bottom of page